• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ünlü isim Cinare Melikzade artık Türkiye’de! Cinare Melikzade kimdir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Azerbaycan’ın ünlü seslerinden Cinare Melikzade, ünlü müzikçi Haluk Levent’in desteğiyle Türkiye’de. Pekala Cinare Melikzade kimdir? İşte Haluk Levent’in destek çıktığı Cinare Melikzade’nin hayatı!

Türk pop müziği yeni bir ses kazandı. Azerbaycanlı müzikçi Cinare Melikzade, ünlü sanatçı Haluk Levent’in desteğiyle Türkiye müzik piyasasına atıldı. Melikzade müziği için, “Bu müzik bana uğur getirdi. Bakü’deyken bu şarkıyı okuyup içtimaî medyada paylaştım bir anda hem Türkiye’de hem de Azerbeycan’da çok ses getirdi. Bundan sonra kendi müziklerimle yoluma devam edeceğim.” açıklamasını yaptı. Cinare; İran, Rusya, Amerika ve Almanya üzere memleketlerle konser itilafı da imzaladı. 

CİNARE MELİKZADE KİMDİR?

Azerbaycan’ın ünlü bestecilerinden Oktay Zülfikarov’dan, 4 yaşından itibaren şan dersleri alan Melikzade, 11 yaşından 16 yaşına kadar piyano dersleri aldı. Bakü Konservatuarı’nda ders alan Melikzade, Classic isimli müzik gurubunun solistliğini yaptı.

ETİKETLER