• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sivex Losyon nasıl kullanılır? Sivex Losyon ne işe yarıyor?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Eksperlerin sivilce sorunu ile karşı zıdda kalanlara önerdiği Sivex Losyon’un tasarruf rehberini sizlere sunuyoruz. Sivex Losyon sahiden işe yarıyor mu? Sivex Losyon fiyatı nedir? Sivex Losyon yan tesirleri var mı? Daha birçok merak ettiğiniz soruların cevabına metnimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eczanelerde satılan ve birçok kişi tarafından tasarrufu merak edilen Sivex Losyon, içerisindeki etken unsurlar sayesinde sivilcelerin kaygılı düşüdür. Sodyum sülfasetamid isimli antibakteriyel tesiriyle anında oluşan sivilcelerin derinlemesine tesir eden bu losyon, eksper hekimler tarafından öneriliyor. Kolay kullanılabilir şişelerde olmasıyla severek kullanılan Sivex Losyon, yalnızca sivilceler için kullanılıyor. Her 1 gramda 100 mg Sodyum sülfasetamid bulunmasıyla sivilceleri geçiren bu losyonu sizler de sivilcelerinizin üzerine uygulayabilirsiniz. Erkeklerin yüzlerindeki ağır kıl köklerinin altındaki oluşan pembe kabarcıklara kadar tesir eden Sivex Losyon, yalnızca uygulandığı nahiyeye değil etrafına da tesir eder. Bu yüzden uyguladığınız yere ağır bir biçimde sürmeniz ehliyetli olacaktır. Çok tesirli bir sivilce losyonu olmasıyla kesinlikle kompetan hekiminizin tavsiyesi üzerine alınmalıdır. 

Tasarrufu kolay olasa da kesinlikle kompetan hekiminizin reçetesi üzerine pratiğiniz gereken bu losyonu çokça kullanmamaya ihtimam göstermelisiniz. Bu losyonun nasıl kullanılacağını merak ediyorsanız, sıkıntılı nahiyeyi sabunla yeterlice temizleyip peçete ile kurutun. Akabinde losyonu hekiminizin reçete ettiği halde uygulayıp, masaj yaparak emilmesini sağlayın. Bu eseri sivilceleriniz azaldığında ya da yok olduğunda bırakmamalı, kullanmaya devam etmelisiniz. Gün içerisinde 2 kez uyguladığınız kremi uyandığınızda suyla temizleyebilirsiniz.

SİVEX LOSYON SONRASI YÜZ YIKANIR MI?

Bu losyonu kullandıktan kısa müddet sonra yüzün yıkanma durumu merak konusu oluyor. Hekiminizin belirlediği saat ve günlerde kullandığınız bu losyonu sürdükten sonra yüzünüzü yıkamayın. Sadece gece uyguladığınızda sabah uyanıp yüzünüzü suyla yıkayabilirsiniz. Gündüz kullandığınızda ise 1 saat kadar kaldıktan sonra yıkayabilirsiniz. 

SİVEX LOSYON FİYATI NEDİR?

Sivex Losyon sair ismi ile sivex sivilce kremi fiyatı tabip reçetesi olduğunda fiyatında değişiklikler görülmektedir. SIVEX 50 gram losyon 2019 yılı fiyatı 24.87 TL‘dir.