• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sefirin Kızı serisi 9. kısım kıyafetleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Star TV’nin büyük bir beğeniyle takip edilen serisi Sefirin Kızı, seri kıyafetleriyle büyük beğeni topluyor. Sefirin Kızı 9. kısım seri kıyafetleri, Google üzerinde sıkça aratılıyor. Pekala Sefirin Kızı 9. kısım kıyafetleri hangi markaya ilişkin? İşte Sefirin Kızı 9. kısım kıyafetleri.

Sefirin Kızı serisi, başladığı birinci günden bu yana reytinglere damgasını vuruyor. Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde olduğu Sefirin Kızı, yalnızca konusu ve karakterleriyle değil karakterlerinin kıyafetleriyle ağır ilgi görüyor. Münhasıran Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nare karakteri, her kısımda farklı bir üslubu seyircinin beğenisini sunuyor. Serinin sıkı takipçileri de Nare’nin kıyafetlerini ve Sefirin Kızı serisinin kıyafet sponsorlarını Google üzerinden aratmaya başladı. İçeriğimiz içerisinde Nare karakterinin 9. kısımda giydiği kıyafetlerin marka ve fiyatlarına bölge verdik. 

SEFİRİN KIZI 9. KISIM KIYAFETLERİ

Seride en çok dikkat çeken kesimlerden biri ayakkabılar. 9. kısımda nokta verilen taba bot, Trendyol’a ilişkin ve fiyatı 599 TL.

İpekyol’a ilişkin olan ekru kemerli elbise, 899 TL. Kısmın en beğenilen elbise modeli.

Mango’ya ilişkin olan al paltonun fiyatı 500 TL.

Mavi’ye ilişkin olan siyah sweatshirt, 130 TL’den satışta.

Serinin bir sair beğenilen ayakkabısı topuklu deri çizme, Mango’ya ilişkin ve 350 TL.

Derimod markasına ilişkin olan siyah çizme, hakiki deri ve fiyatı 750 TL.

Bershka markasına ilişkin olan beyaz topuklu çizmenin fiyatıysa 300 TL.