• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Saadet Işıl Aksoy’dan bebeğiyle birinci fotoğraf!

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yakın devirde ana olan Saadet Işıl Aksoy, bebeğiyle birinci fotoğrafını paylaştı.

Ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, yakın vakitte yerküreye gelen bebeğiyle bir fotoğraf paylaştı. Bebeğinin yüzünü birinci kere gösteren Aksoy’un fotoğrafı büyük beğeni topladı.

İŞTE O FOTOĞRAF;

BEBEĞİNİN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

2014 yılında Pamir Kıramer’le dünyaevine giren ve Amerika’da yaşayan Saadet Işıl Aksoy, kızının ayaklarının fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Aksoy İngilizce yazdığı paylaşımının altına,“Şimdi sen hayattasın ya hayat ne kadar harika” manasına gelen notuyla hislerini söz etti.

HAMİLELİĞE GÜN SAYIYOR!

Hamileliğinin 35.haftasında olan ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, tevellüt günler kala toplumsal medyada hamilelikteki anlarını takipçileriyle paylaştı. O anlara şahsi açıklamalar yapmayı ihmal etmedi.

Aksoy’un, bebek oyuncaklarıyla dolu otomobille çektirdiği fotoğrafı beğeni topladı.

Aksoy fotoğrafın altına,“Ay dur, şurada iki dakika soluklanayım haftasındayım…” biçiminde not düştü.

GEBE OLDUĞUNU BU TÜRLÜ DUYURMUŞTU!

Evliliğinin akabinde Amerika’ya yerleşen ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, gebe olduğu malûm olan bir kareyi toplumsal medya üzerinden paylaşarak “Bazı sürprizler çok güzel!” notunu düştü. 

Dört aylık çiçeği burnunda gebe olan Aksoy ile Pamir Kıraner Aralık 2016’da nikah masasına oturmuş, Haziran 2017’de düğün yapmıştı.

GAYRI PAYLAŞIMLARI;

Çoğunlukla Los Angeles’ta yaşamını sürdüren oyuncu sarma yaparken çektirdiği fotoğrafı takipçileriyle paylaşmıştı.

Saadet Işıl Aksoy paylaşımının altına  ”Saadet Ana’nın Mutfağı Los Angeles bürosu..” notunu düştü.

Aksoy, bu paylaşımının akabinde bir çok takipçisinin espri üslubundan takılmalara birebir halde espri yaparak karşılık verdi: “Aşçılığıma laf söyletmem, Saadet Ana’yı kızdırmayın.”