• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Newwell Günlük Nemlendirici Krem nasıl kullanılır? Newwell Günlük Nemlendirici Krem fiyatı

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Günlük hayatınızda cildinizin hem bakımlı hem de sağlıklı görünmesini sağlamak için gerçek nemlendiriciyi bulmak kural. Kozmetik mağazalarda binlerce nemlendirici gündüz bakım kremi bulunuyor. Bu kremlere yeni bir krem daha eklendi. New Well Nemlendirici Krem – Derma Intensive Mositure Day Cream günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ülkü bir krem. Pekala Newwell Günlük Nemlendirici Krem nasıl kullanılır?

Son yıllarda çıkardığı başarılı kozmetik ve dermokozmetik eserlerle adeta lisanlardan lisana dolaşan Newwell markası, günlük hayatta gereksiniminiz olan tüm bakım ve kozmetik eserleriyle önümüze çıkıyor. Newwell artık de gündüz dışarıya çıkmadan evvel ya da uyandığınızda cildinizin makyaja hazır olaması için bir krem piyasaya sürdü. Tüm cilt tipine entegrasyonlu olan “Derma Intensive Mositure Day Cream” mütehassıslar tarafından onaylanan süper bir eser. Münhasıran dermatoloji bilirkişileri “cilt tipiniz ne olursa olsun yaşlanma belirtileriyle karşılaşmamak için” nemlendiriciyi ihmal edilmemesi konusunda kıymetini vurguluyor. Hal bu türlü iken yanlışsız nemlendirici arayışına geçen bireyler binlerce eserle karşı zıdda kalıyor. Şayet sizler de bir nemlendirici arıyorsanız Newwell markasının Derma Intensive Mositure Day Cream kullanabilirsiniz. 

NEWWELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM ÖZELLİKLERİ

İçerisinde bulunan SPF 15 sayesinde zararlı güneş ışınlarından cildi koruyan Derma Intensive Mositure Day Cream tıpkı devirde hyalüronik asitle cildin yaşlanma belirtilerini geciktiriyor. Kozmetik kolunda adeta çığ üzere büyüyen Salisilik asit de içerisinde barındıran bu günlük ağır nemlendirici cilt üzerindeki aknelerin azalmasına ve giderek yok olmasını sağlıyor. Ağır kremsi formu ile cildi nemlendirirken ipeksi görünümüne kavuşturuyor. 

PEKALA NEWWELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kullanmadan evvel kesinlikle cildinizin makyajdan büsbütün arınmış ve ellerinizin berrak olmasına itina göstermelisiniz. Sabahları uyandığınızda ya da makyaj öncesi cildinize parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayacağınız “Derma Intensive Mositure Day Cream” cildinizin gün uzunluğu gereksinimi olan nemi karşılayarak kusursuz bir makyaj elde etmenize imkan sağlıyor. 

Gün içerisinde isteğe nazaran 1 yahut 2 sefer uygulayabilirsiniz.

Kremin içerisinde yan alan hususlara karşı bir alerjiniz var ise kesinlikle bir bilirkişiden destek almalısınız. 

NEWWELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM FİYATI NE KADAR?

Piyasadaki vesair ağır nemlendiricilere nazaran hayli makul bir fiyatı olan “Derma Intensive Mositure Day Cream” 47 ml kahverengi tombul cam şişelerde tam 59,90 TL‘ye satılıyor.