• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

New well Günlük Nemlendirici Krem nasıl kullanılır? New Well Günlük Nemlendirici Krem fiyatı

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Günlük hayatınızda cildinizin hem bakımlı hem de sağlıklı görünmesini sağlamak için gerçek nemlendiriciyi bulmak kaide. Kozmetik mağazalarda binlerce nemlendirici gündüz bakım kremi bulunuyor. Bu kremlere yeni bir krem daha eklendi. New Well Nemlendirici Krem – Derma Intensive Mositure Day Cream günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ülkü bir krem. Evet New Well Günlük Nemlendirici Krem nasıl kullanılır?

Son yıllarda çıkardığı başarılı kozmetik ve dermokozmetik eserlerle adeta lisanlardan dile  dolaşan New Well markası, günlük hayatta gereksiniminiz olan tüm bakım ve kozmetik eserleriyle önümüze çıkıyor. New Well artık de gündüz dışarıya çıkmadan evvel ya da uyandığınızda cildinizin makyaja hazır olaması için bir krem piyasaya sürdü. Tüm cilt tipine koordinasyonlu olan “Derma Intensive Mositure Day Cream” mütehassıslar tarafından onaylanan harika bir eser. Münhasıran dermatoloji eksperleri “cilt tipiniz ne olursa olsun yaşlanma belirtileriyle karşılaşmamak için” nemlendiriciyi ihmal edilmemesi konusunda değerini vurguluyor. Hal bu türlü iken sahih nemlendirici arayışına geçen insanlar binlerce eserle karşı zıdda kalıyor. Şayet sizler de bir nemlendirici arıyorsanız New Well markasının Derma Intensive Mositure Day Cream kullanabilirsiniz. 

NEW WELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM ÖZELLİKLERİ

İçerisinde bulunan SPF 15 sayesinde zararlı güneş ışınlarından cildi koruyan Derma Intensive Mositure Day Cream tıpkı devranda hyalüronik asitle cildin yaşlanma belirtilerini geciktiriyor. Kozmetik kesiminde adeta çığ üzere büyüyen Salisilik asit de içerisinde barındıran bu günlük ağır nemlendirici cilt üzerindeki aknelerin azalmasına ve giderek yok olmasını sağlıyor. Ağır kremsi formu ile cildi nemlendirirken ipeksi görünümüne kavuşturuyor. 

EVET NEW WELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kullanmadan evvel kesinlikle cildinizin makyajdan büsbütün arınmış ve ellerinizin arı olmasına ihtimam göstermelisiniz. Sabahları uyandığınızda ya da makyaj öncesi cildinize parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayacağınız “Derma Intensive Mositure Day Cream” cildinizin gün uzunluğu muhtaçlığı olan nemi karşılayarak kusursuz bir makyaj elde etmenize imkan sağlıyor. 

Gün içerisinde isteğe nazaran 1 yahut 2 kere uygulayabilirsiniz.

Kremin içerisinde yan alan unsurlara karşı bir alerjiniz var ise kesinlikle bir bilirkişiden destek almalısınız. 

NEW WELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM FİYATI NE KADAR?

Piyasadaki sair ağır nemlendiricilere nazaran epeyce makul bir fiyatı olan “Derma Intensive Mositure Day Cream” 47 ml kahverengi tombul cam şişelerde tam 59,90 TL‘ye satılıyor.