• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

New Well Gece Kremi ne işe yarar? New Well Gece Kremi nasıl kullanılır?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Uyku sırasında cildinizi sıklaştırmak, sabaha ışıl ışıl ve kusursuz bir cilt ile uyanmak velev misiniz? New Well gece kremi, içerisindeki yararları binlerce öz sayesinde adeta pürüzsüz cilde kavuşmanızı sağlıyor. New Well Gece Kremi ne işe yarar? New Well Gece Kremi nasıl kullanılır? Tüm detaylar haberimizde.

Gece yatmadan evvel cilde yapılan her bakım hem yaşlanma geciktirici hem de pürüzsüzleştirici tesir taşıyor. Bu noktada ihtimamlı bir bakım yapmak cildinizdeki tüm sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Evet bu nasıl olacak? New Wel markasının piyasaya yeni sürdüğü daha raflara yeni dizilen “Gece Kremi” adeta tüm bu beklentilerini karşılamaya yardımcı oluyor.  New Well markası önümüzdeki günlerde çıkardığı eserlerle adeta damgasını vuracak. Kozmetik kolunda Hercai serisindeki Reyyan yani Ebru Şahin ile büyük bir çıkış yapan New Well’in eserleri beklentileri karşılarken birebir vakitte fiyatlarıyla bütçenizi çok zorlamıyor. Gelin birlikte New Well markasının gece kremini inceleyelim:

NEW WELL GECE KREMİ ÖZELLİKLERİ:

Uyku esnasında cildin üst tabakasının yenilenmesini sağlayan New Well gece kremi, pütür pütür duran yapıyı yok eder. Gece boyunca ciltte bakteri oluşmasını engelleyen bu krem, yeni sivilce oluşmasına müsaade vermiyor. Yaş ilerledikçe ortaya çıkan ince çizgileri toparlayarak azalmasına imkan sağlayan bu krem, cildi toparlayarak sıkışmasına yardımcı oluyor. İçerisindeki Argan yağı sayesinde egzama üzere cilt rahatsızlıklarını tedavi etmede epeyce başarılı rol oynuyor. Günlük kremin içerisinde mahal alan Hyalüronik Asit birebir biçimde bu kremin içerisinde de nokta alıyor. Hyalüronik Asit ilerleyen yaşlarda üretimi düzgünce yavaşladığı için cildin kurumasına sebep olur. Gece kreminin içerisinde bölge bu husus cildin kurumaması için elinden gelen desteği sağlıyor.  Bu kremin içerisinde taraf alan sair bir husus ise Vitamin B3. Vitamin B3’ün cilde yararı ise leke giderici ve beyazlatma özelliği taşıyor. 

TIKLA OKU: NEW WELL GÜNLÜK AĞIR NEMLENDİRİCİ CİLT BAKIM KREMİ 

PEKİ NEW WELL GECE KREMİ NASIL KULLANILIR?

Kremi kullanmadan evvel muhakkak ellerinizin saf, cildinizin makyajdan külliyen arınmasına ihtimam göstermelisiniz. Kremin içerisinden aldığınız bir ölçü kremi cildinize masaj yaparak şıkça yedirin. 

Her gece yatmadan evvel bir kez pratiğiniz kâfi olacaktır. Kısa müddette tesirlerini sizler de fark edeceksiniz. 

NEW WELL GECE KREMİ NE KADAR?

Derma Advenced Night Repair Cream ismi ile satışa çıkan 47 ml şişelerde satılan bu kremin fiyatı 59,90 TL‘dir.