• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Nevresim ekibi modelleri 2020

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yatak odası dekorasyonu yaparken değer vermeniz gereken noktalardan biri nevresim ekibi modelleridir. Üzerindeki tasarım ve desenleriyle dönemi olduğu üzere yansıtan nevresim kadrosu modelleri yatak odalarına şıklık ve renk katar. Pekala nevresim kadrosu alırken nelere dikkat edilmeli? Hangi kumaş tipi, nevresim kadrosunun solmasını pürüzler? 2020’nin en şık nevresim ekip modelleriyle ilgili tüm detaylar yasemin.com’da!

Sonbahar ve kış devirlerinde yatak odalarınıza renk katacak olan modüllerden biri nevresim grup modelleridir. Birçok markanın nevresim ekibi modelleri; 2020 serisini olduğu üzere yansıtıyor. Evet bir nevresim grubunu satın alırken nelere dikkat edilmeli? Öncelikle bir nevresim grubu satın alırken dikkat edilmesi gerekenlere yakından bakalım. Nevresim grubu alırken, solmayan ve terletmeyen bir yapıda olması önceliğe alınmalıdır. Kumaş olarak en münasebetli cins; bambu, pamuk, polyester çeşitleridir. Gelgelelim bu periyotta en münasip olanı, nemi emme özelliğine ilişkin olanlar olacaktır. Nevresim kadrosu alırken yastık ve yorganlarınıza, ölçü açısından da kıymet vermeniz gerekir. Bu sebeple kendinize münasip ölçüde yorgan ve yastık satın almalısınız. Bu malumatlar doğrultusunda alacağınız nevresim ekibinin, üretim açısından da uygun bir özelliğe sahip olması gerekir. İçeriğimiz içerisinde 2020 nevresim grubu modellerine yer  verdik.

2020 NEVRESİM GRUPLARI

KARACA HOME: 900 TL

KARACA HOME: 600 TL – 999 TL

MORHİPO: 75 TL – 80 TL

MORHİPO: 80 TL

TAÇ: 375 TL

HEPSİ BURADA: 78 TL – 137 TL