• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neslihan Atagül’den makyajsız paylaşım!

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Son olarak Burak Özçivit ile Kara Sevda’da ye alan oyuncu Neslihan Atagül güzelliğiyle büyülemeye devam ediyor. Genç oyuncunun makyajsız paylaşımı hayranları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

27 yaşındaki genç oyuncu Neslihan Atagül’ün makyajsız fotoğrafı sosyal medyayı alt üst etti. Beğeni ve yorum yağmuruna tutulan fotoğrafta Atagül’ün saf güzelliği hayran bıraktı. 

Gündemden ve sosyal medyadan uzak bir hayat yaşayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti hakkında merak edilenler genellikle hayranları tarafından paylaşılıyor. Setlerden vakit buldukça beraber vakit geçiren çiftin yine bir kare geldi.

Yapaylıktan uzakta doğal olarak yaşamayı tercih eden Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül her şeylerini kendileri yapıyor. Diğer ünlülere oranla daha saf ve doğal yaşayan Doğulu, evinde ekmeğini yapıyor. Bu haber hayranlarını şaşırtsa da çiftin yıllardır böyle doğal yaşadığı biliniyordu. 

NESLİHAN ATAGÜL’ÜN ÇİKOLATA KRİZİ!

Engin Akyürek’le Seferin Kızı dizisiyle ekranlara yeniden dönmeye hazırlanan Neslihan Atagül, çikolata satan bir mekanda görüntülendi. Atagül kendisini görüntüleyen magazin muhabirleri ile ayak üstü sohbet etti. Her kanının çikolataya karşı zaafı olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, “Hangi kadın çikolata ve pasta sevmez ki? Tabii ki ben de ölçülü bir şekilde yiyorum” şeklinde konuştu.

KADİR DOĞULU VE NESLİHAN ATAGÜL’DEN KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIM!

2016 yılında görkemli düğünle dünya evine giren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, diğer ünlü isimlerin yanı sıra gözlerden uzak örnek bir evlilik sürüyor. Çok fazla göz önünde olmayan çift sosyal medyadan yaptıkları nadir paylaşımlarla hayranlarını mest ediyorlar. 

Bu kez evde badarinin başına geçen Neslihan Atagül müzik dünyasına adım mı atıyor sorularını akıllara getirdi.

Her fırsatta kamp yapıp bulundukları alanları temizleyen ünlü çift hayranları tarafından görüntülendi.

Bu sefer Karadeniz’i tercih eden ünlü çift hemen hemen bulundukları yerin tamamının çöplerini topladı. 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ