• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Marvel’in renkli yerküresi yeni seri t shirt ve sweatshirt modellerinde!

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Marvel yerküresi, hayatımıza girdiği birinci andan itibaren bizlere sunduğu karakterlerle renkli bir yerküreye merhaba dedirtiyor. Bu karakterleri, aksesuar olarak yanımızda tuttuğumuz üzere t shirt ve sweatshirtlerimizin üzerinde de mekan verebiliriz. Marvel dizaynlı modüller, yeni seride en çok dikkat çeken modeller arasında bölge alıyor. Marvel hayranları bu içerikte buluşuyor.

Marvel, çizgi sinema ve film tarihinin en büyük ve unutulmaz karakter ve yapıtlarını önümüze çıkardı ve çıkarmaya da devam ediyor. Artık neredeyse her biri ikonikleşmiş olan karakterler, hayran kitleleriyle film yerküresinin en bilinen ve meşhur karakterleri arasında nokta alıyor. Koton, Pull and Bear üzere markaların yeni seri kesimlerinde sıkça gördüğümüz Marvel karakterleri, hem etek hem de sweatshirtler üzerinde epeyce şık duruyor. Üzerinden yıllar da geçse ilgisini ve hayranlarını asla kaybetmeyen Marvel, farklı bir stil belirlemek isteyen genç hanımlar için nispeten ilgi cazip. Haydi artık gelin bu kesimlere, daha yakından bakalım:

MARVEL T SHİRT VE SWEATSHİRT MODELLERİ

MARVEL PRESLI T-SHİRT / HEPSİ BURADA: 42 TL

KOTON: 40 / 50 TL

PULL AND BEAR: 80 TL

ZEPLİNN: 45 TL

ETİKETLER