• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

‘Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit ile ‘Hercai’nin yıldızı Akın Akınözü damga vurdu!

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İlgi ve merakıyla herkesin gözlerini diktiği Cannes MIPCOM Fuarı’na katılan birbirinden ünlü isimler adeta herkese boy gösterdi. Özellikle de Hercai dizisinde ‘Miran’ karakterini üstlenen Akın Akınözü ile yakında yayınlanacak olan ‘Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit ‘İşte Jön Türkler!’ dedirtti.

Fransa’daki Cannes şehrinde dünyanın en büyük dizi ve içerik fuarının gerçekleştirildiği MIPCOM’a, damga vuran Türkler arasında birbirinden ünlü isimler boy gösterdi. ATV kanalında yayınlanan fenomen dizilerden olan Hercai’nin yakışıklı oyuncusu Akın Akınözü, büyük bir hayran kitlesine sahip iken Cannes’te de dikkat çeken ünlüler arasında zirveye oturdu.

Karizmatik görünümü kadar yabancı dil konuşması ile de tam not alan Akın Akınözü ile çok yakında başlayacak olan ‘Kuruluş Osman’ın parlayan yıldızı Burak Özçivit başarısı ve karizmatik duruşuyla boy gösterdi. Ünlü ikilinin karizmatik duruşu gören herkese ‘İşte Jön Türkler’ dedirtti!

AKIN AKINÖZÜ’DEN İNGİLİZCE PERFORMANSI:

HERCAİ DİZİSİNİN FAVORİ ÇİFTİ EBRU ŞAHİN İLE AKIN AKINÖZÜ’DEN YENİ POZ

HERCAİ’NİN REYYAN’I EBRU ŞAHİN…

AYDA AKSEL’DEN ‘TORUNUMLA CANNES’İ FETHEDERKEN’ PAYLAŞIMI!

 

ETİKETLER