• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koronavirüs nedeniyle ağır bakıma kaldırılan Burak Akkul’un son durumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Tedavisine ağır bakımda devam edilen sunucu Burak Akkul’un kayınbiraderi, çevre medya hesabından açıklama yaparak Akkul’un sıhhat durumunun birebir olduğunu tedavi sürecinin birkaç hafta daha ağır bakımda süreceği açıklamasını yaptı.

Teve 2’de gezinti programını sunan sunucu Burak Akkul, koronavirüsü teşhisi konduktan anlaşılan bir müddet sonra durumunun ağırlaşmasından ötürü ağır bakıma alınmıştı. Tüm Türkiye’nin kulağı Akkul’un son durumu hakkında gelecek olan haberde. Evvelki gün Akkul’un kayınbiraderi Hüseyin Arslan yapmış olduğu paylaşım ile Akkul’un sıhhat durumunun birebir olduğu haberini verdi.

Burak Akkul’un son durumunu paylaşan Arslan kardeşi ile alakalı gelişmelerden de bahsetti: “Dün yazdığım bildiriye istinaden; Burak Akkul’un da Seda’nın da bu kadar seveni olduğunu görmek, bu kadar âlâ dilek ileten, ilgili, hassas sevenlerini okumak, bizi çok mesrur etti. Hepiniz tek tek sağ olun. Burak bunları okuduğunda, eminim bu kadar sevginin bu kadar bedelin karşılık bulması için daha çok çabalamak zorunda hissedecek. Size bir borç olarak; elimden geldikçe ve onlar âlâ oluncaya dek, yeni durumu yazacağım. Bugün Burak’ın ağır bakımda tedavisini yöneten hekimiyle görüştüm. Gün içinde çekilmiş, karşılaştırmalı test sonuçlarını görme fırsatım oldu. Anladığım kadarıyla bu ağır bakım tedavisi birkaç hafta alabilecek bir süreç. Tıp çok az haber sahibi olduğum bir alan. Bu nedenle yalnızca şunu söyleyebilirim, hekimler çok ağır ve ilgiyle tedaviyi yönetiyorlar. Seda bugün duygusal olarak çok daha uygun. Burak’tan haberalınca, hekimiyle konuşunca daha da âlâ oldu. Içtimaî medyadan uzak duruyor, dediğiniz üzere bir mühlet de uzak duracak. Fizikî olarak şikayetleri devam ediyor. Ancak her ikisinin de güzelleşeceğine inancımız tam.”

AĞIR BAKIMA KALDIRILDI!

Koronavirüs testi yapılan Akkul’un sonuçları olumlu çıktı. Hastanede karantinaya alınan Akkul’un, dün kötüleşerek ağır bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Eşi Seda Akkul’un ise şikayetlerinden ötürü karantina alındığı biliniyor.

Eşinin durumunun ağırlaştığını öğrendiği için had buhranı geçiren Seda Akkul ise kusma ve baş ağrısı şikayetlerinden ötürü karantinaya alındı.

Seda Akkul’un ağabeyi Hüseyin Arslan ise içtimaî medya hesabından yaptığı şu açıklama ile son durumu anlattı:“Merhaba. Ben Burak Akkul’un kayınbiraderiyim. Seda Akkul’un ağabeyi. Burak bildiğiniz üzere hastanede tedavisi süren Corona teyit edilmiş olarak yatıyorken dün akşam üzeri ağır bakım ünitesine alındı. Okuduğu haberler ve duygusal kişiliği savaşında yorucu bir hal aldı.”