• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kombi markaları 2020

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kış periyodunda en çok kullanılan araçlardan biri olan kombiler hakkında bilinmesi gereken noktalar bulunur. En güzel kombi markaları hangileridir? Kombi satın alırken bilinmesi gerekenler nelerdir? İşte kombi alışverişi hakkında bilinmesi gerekenler.

Kış aylarında epey sık kullanılan kombiler için çeşitli seçenekler bulunur. Bu periyotta kombi alımı yaparken, belirtilen seçenekleri güzel bir biçimde bilmeniz gerekir. Seçenekler, kombi satın alırken sizlere kolaylık ve yanlışsız fikir sahibi olma noktasında yardım sağlar. Bir kombi seçerken dikkat edilmesi ve kıymet verilmesi gereken birtakım noktalar bulunur. Birinci bilinmesi gereken, kombinizin TSE (Türk Sanayi Enstitüsü) damgalı olmasıdır. Vesair noktalara haberimiz içerisinde maddeleyerek nokta verdik. Bununla birlikte, 2020 yılının en uygun ve tanınan kombi markalarını da biliyor olmanız gerekir. Bu noktada da kombinizin sahip olduğu özelliklere ve bu özelliklere orantıyla fiyatının ne kadar olduğuna bakmalısınız. Tüm markaları bu açıdan değerlendirmelisiniz.

KOMBİ SATIN ALIRKEN BİLİNMESİ GEREKENLER

– Plastik kesimler, sıcak su ve soğuk su ile temas halinde çok çabuk deformasyona uğrar. Bu nedenle, kombiniz içerisinde plastik bir kesim olmamasına ehemmiyet verin.

– Kapasitesini, konutunuzun ölçüsüne nazaran belirleyin. Büyük bir meskeniniz varsa, kapasitesi yüksek olan bir kombi tercih edin.

– Kombinizin yoğuşmalı ve full yoğuşmalı olmasına ehemmiyet gösterin.

EN DÜZGÜN KOMBİ MARKALARI 2019

BUDERUS LOGAMAX PLUS

ALARKO SERADENS ÜSTÜN

VAİLLANT

BAYMAK

ETİKETLER