• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kısa saçlar için en şık örgü modelleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Örgü saç, hatunların yıllardır vazgeçemediği hem havalı görünmek hem de prodüksiyonu pratik olduğu için kullandıkları stildir. İş, ofis, mektep, düğün, şahsi yemeklerde ve daha birçok yerde kullanabilen örgü saç modelini kısa saçların nasıl tercih edebileceğini sizler için hazırladık. Dönemin gözdesi olan örgü saç modelinin kısa saçlar için hazırlanan en şık modelleri için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Hem kısa saç kullanmayı sevenler hem de örgüden vazgeçemeyenler bu haber tam size göre! Dönemin modasına ayak uydurup saçını kısa kestiren hatunlar için farklı farklı ortamlarda kullanabileceği örgü saçları sıraladık. Kısa saç hal vermesi kolay olmadığı için hatunların çok çokça tercih ettiği modeller arasında değildir. Lakin 2019 yılının en trend modelleri arasında kısa saçlar yan alıyor. Cool ve havalı görünen kısa saçlarınızı biçimden şekile sokmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız örgü modellerine kesinlikle göz atmalısınız.Kına gecelerinde, hususî davetlerde, şık bir ortamda ya da her sabah işe giderken kullanabileceğiniz bu örgü modellerinin imalatı da nispeten pratik. Siz de kısa saçlarınıza form vermek istiyorsanız gelin birlikte örgü saç modellerine bir göz atalım…

Hususî günlerde kıyafetinizin şıklığı ile bütünleşecek saç ve makyajınızla tam manasıyla ortamda dikkat çekmek istiyorsanız, kısa saçlarınızın arasından geçirerek zarif bir örgü modeli yapabilirsiniz. Altta kalan saçları velev düzleştirin sade bir model olsun, isterseniz de bukleler yapacak daha süslü bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kısa saçları toplaması da bir epey güçlükle oluyor. Bazen kısa saçtan sıkıldığınızda ensenizi rahatlatmak hem de önünüze gelmesini engellemek için cool görünen iki yandan uzun bir örgü yapabilirsiniz. Bu örgü stili, ofis ortamında da kolay kolay kullanabileceğiniz bir model.

Küt saçlarını örmek için olağanüstü bir saç modeli bulduk. Sokak stilinize münasebetli, hem doğal hem biçim görünen bir örgü modeli istiyorsanız, bu halde bir model deneyebilirsiniz.

ETİKETLER