• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Gigi ve Bella Hadid kardeşlerin acı günü

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Hadid kardeşler olarak yerkürede ün salan Gigi Hadid ve Bella Hadid, çok sevdiği anneannelerinin irtihal haberiyle yıkıldı. Ünlü modeller ve anaları Yolanda Hadid içtimaî medya hesaplarından anneanneleriyle ilgili hislerini takipçileriyle paylaştı. İşte, haberin ayrıntıları…

Hadid kardeşler Gigi, Bella ve Anwar Hadid üzücü haberle gündeme geldi. 78 yaşında çok sevdikleri anneanneleri Ans Van den Herik yaşama gözlerini yumdu. Hadid kardeşler Gigi ve Bella, valideleri Yolanda Hadid ile hislerini içtimaî medya hesaplarından anneannesine hususî paylaşım ve notlarla lisana getirdi.

“Sensiz ömrü hayal edemiyorum. Huzur içinde uyu benim kollayıcı melek validem. Beni sevdiğin için ve bugün olduğum bayan haline getirdiğin için teşekkür ederim. Melek kanatlarında uzaklara gittin lakin her vakit kalbimde olacaksın. Sensiz hayatı hayal bile edemiyorum. Lakin fısıltılarını ağaçlarda duymak, sevgini rüzgarın nazik esintisinde duymak için dua edeceğim. Seni en çok özlediğim devirlerde şık anılarımız seni bana yaklaştıracak” halinde hislerini tercüme eden bir not düştü.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.