• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Fahriye Evcen’e büyük saygısızlık! Demediklerini bırakmadılar…

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Instagram hesabında paylaşım yapan şık ana Fahriye Evcen, meskeninin bahçesinde berrak havanın keyfini çıkarttı. Açık hava fotoğraflarını paylaşan Evcen’e pederinin vefatıyla ilgili yapılan icmaller ise şaşırttı.

Kuruluş Osman serisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen, duru havanın tadını bahçesinde çıkarttı. Gündemde taraf alan Koronavirüs riskinden ötürü hanede vakit geçirmeyi tercih eden Fahriye Evcen, böylece kendisini ve sevdiklerini tehlikeye atmadı. Yakın vakitte kanser rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden pederi Ramazan Evcen’den sonra süratli toparlandığına dair gelen nahoş tefsirlerde Evcen’in fotoğrafta gülmesi vukuat oldu. İşte o icmaller…

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti İstanbul’un kalabalığından ve ağır iş tempolarından uzak Bodrum’da sessiz sakin tatil yaptı. Evcen, toplumsal medya hesabından tatil yaptıkları alanın görüntüsünü paylaştı.

FAHRİYE EVCEN’DEN O ESERLERE YALANLAMA!

Oğlu Karan’ın hamileliğinde aldığı çokça kilolarıyla magazin gündeminden düşmeyen Fahriye Evcen, veladet sonrası zayıf görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Oğlu Karan ile yaptığı paylaşımla rekor kıran oyuncu Fahriye Evcen, attığı storylerde zayıf görünümü ile takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Süratli bir halde tevellüt kilolarını verip eski formuna kavuştuğu görülen Evcen’in zayıflama sırrı arasında sağlıklı beslenmenin geldiği düşünülüyor. Veladet yaptıktan sonra 12 kilo veren Fahriye Evcen’in kilo verme sırrı bu kadar merak edilince durumdan yararlanmaya çalışan kimi fırsatçılar zerdeçallı bitkisel eseri “Fahriye’nin tevellüt kilolarını yok eden eser. Eczane siparişlerine yetişemiyor” başlığı altında Evcen üzerinden satmaya çalıştı. Gelgelelim Evcen, bu eseri hiçbir hengam kullanmadığını ve malumatın külliyen asılsız olduğunu açıkladı. Oğlu Karan’ı emzirdiği için bu tip eserlerden kaçınan Evcen, klasik usullerle besleniyor.

FAHRİYE EVCEN PEDERI RAMAZAN EVCEN’İ KAYBETTİ!

Mide kanseri rahatsızlığından ötürü geçen sene ameliyat olan Fahriye Evcen’in pederi Ramazan Evcen’in illeti yine nüksetmişti. Illetinin yine ortaya çıkışı ile üzüntüden mahvolan Evcen’in eşi Burak Özçivit’in sakinleştirmeye çalışıyordu. Ramazan Evcen, İstanbul’da hususî bir hastanede tedavi görüyor iken ne yazık ki hayatını kaybettiği öğrenildi. Evcen’in bir akrabası yaptığı paylaşımla yıkan haberi yakınlarına duyurdu. Fan kümelerinin tahlil yağmuruna tutmaları nedeniyle akrabaları paylaşımı sildi.

Çevre medyada geçtiğimiz gün müellif Sinan Canan’ın kitabından alıntı bir kelam paylaşan Fahriye Evcen, altını çizdiği kısımda şu cümleye taraf verdi: “Arada bir durmak, bakmak, görmek, hayatın tadını çıkarmak ve ne oluyorsa yargısızca izlemeye çalışmak; huzura açılan birçok kapıyı da görebilmemizi sağlayacak.”

BURAK ÖZÇİVİTTEN NAZAR AÇIKLAMASI

Oğulları Karan bebeğin yüzünü geçtiğimiz ay birinci sefer paylaşan Fahriye Evcen, toplumsal medya hesabında rekor beğeniye ulaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen eşi Burak Özçivit, magazin gündeminde hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen’i üzen vukuatı açıkladı. Karan bebeğin bu kadar çok konuşulması ile ilgili konuşan Özçivit nazar dualarıyla korunduklarını belirterek, ”Nazara inanıyoruz lakin çok dua ediyoruz bu hususta, çok dikkatliyiz” dedi. (Bebeklere ve evlatlara nazar değmemesi için okunacak dualar hakkında detaylı haber için tıklayın) Muhabirlerin, sorduğu Karan bebeğe gelen reklam teklifleri ile alakalı da “Yalan yanlış haberler yapılıyor, evladımın para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor.” dedi.

EVCEN’DEN EŞİNE TAM DESTEK…

Kuruluş Osman serisinde başrol oynayan Burak Özçivit her set sonrası ailesiyle bir arada vakit geçiriyor. Bunun yanı sıra ağır çekimler esnasında ise eşi Fahriye Evcen oğlu Karan ile bir arada ziyarette bulunarak moral vermeyi ihmal etmiyor. Nisan ayında kucağına Karan’ı alan Evcen uzun bir vade oğlu ile vakit geçirmek için çevre medyadan uzak duruyordu. Fakat oğlunun büyümesi ve tevellüt sonrası ödemlerinden kurtulan oyuncu toplumsal medyadan hayranlarını ihmal etmeyen paylaşımlarda bulunuyor. 

Yaklaşık 3 yıldır setlerden uzak duran Fahriye Evcen, Eylül ayında setlere tekrar geri dönmeye hazırlanıyor. En son kısım başına 70 bin TL alan oyuncu, setlere dönmek için fiyatını artırdı. 100 bin TL isteyen oyuncu için yapımcılar şimdiden sıraya girdi. Oğlu Karan ile ilgilenmek için setlerden uzak duran oyuncu oğlunun bir buçuk yaşına gelmesiyle geri dönecek. Gelgelelim şimdiye kadar bakıcı istemeyen oyuncunun oğlu için planlarının ne olduğu merak konusu oldu.

BURAK ÖZÇİVİT’TEN KARAN YANITI!

Örnek aile yaşantılarıyla sık sık gündeme gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Karan’da toplumsal medyanın fenomeni haline geldi. Nisan ayında doğan Karan bebeği birinci aylarında hiç paylaşmayan Fahriye Evcen geçtiğimiz ay oğlunun fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Fakat peder olan Burak Özçivit’in hiç paylaşım yapmaması başları karıştırmıştı. Burak Özçivit evvelki akşam Etiler’de görüntülendi. Çekimlerin yolunda gittiğini söyleyen oyuncuya muhabirler “Eşiniz Fahriye Evcen’in oğlunuz Karan ile verdiği pozlar hadise oldu. Siz de fotoğraf paylaşacak mısınız?” soruna Özçivit’ten karşılık geldi. Burak Özçivit şöyle karşılık verdi: “Benim acelem yok, devranı gelince Karan’ı paylaşırım.” Bu yanıtın üzerine herkes şaşırdı.

TIKLA OKU: VELADET SONRASI EN SÜRATLI ZAYIFLAMA TEKNİKLERİ!

8 aylık bebekleri Karan’ın yüzünü göstermeleri ile vukuat olan çift, çevre medya hesabından mesrur aile karelerini paylaşmaya devam ediyor. Kuruluş Osman serisinde baş rol olan Burak Özçivit, Maslak’ta görüntülenince vaka olan oğlu Karan’ın fotoğrafı ile ilgili fotoğrafın çok beğenilmesine yönelik, “Herkese çok teşekkür ederim, sağ olsunlar” dedi. Reklam teklifleri sorulunca da Özçivit, “Bunlarla alakalı artık konuşmam hakikat değil” sözünde bulundu.

Kuruluş Osman serisinin 2 hafta ara vermesi nedeniyle tatilin yollarını arayan çift devayı İstanbul yakınlarında Ağva’ya gitmekle buldu. Evcen’in pederi Ramazan Evcen’in sıhhat sorunlarından ötürü uzağa gidemeyen çiftin paylaşımına beğeni yağdı.

Fahriye Evcen, Burak Özçivit’in yeni yaşını romantik bir iletiyle kutlamıştı. Birlikte oldukları fotoğrafı paylaşıp altına şu notu yazdı:“Kalbim… Sevgini, sevgime katıp beni en kıymetli hissettirdin daima. Ben de canımı, canına kattım, en bedelli hediyeni verdim yeni yaşında. Seni çok seviyorum. Düzgün ki bizimsin her şeyim…”. Eşi Özçivit ise bu romantik kutlamaya geri dönüşünü şu tabirlerle cevap verdi:

“Ben de sizi çok seviyorum. Bebeklerim. Güzel ki varsınız…”

2 sene evvel Dubai’de Harika Yüzyıl Standına katılan Burak Özçivit, 450 bin TL gelir elde etmişti. Başına gelen hadisenin 2 sene sonra ortaya çıkması ile yok artık dedirten hikaye gerçekleşmiş. Dubaili güçlü bir hatun, yakışıklı oyuncunun odasına girebilmek için vazifeli kıyafeti giyip içeri girmeye çalışmış. Bu durumu fark eden Özçivit’in güvenliği çağırdığı öğrenildi.

KARAN BEBEK HELLO MECMUASINA KAPAK ÇIKTI!

ATV kanalında yayınlanan ‘Kuruluş Osman’ın baş rolünü canlandıran Burak Özçivit, günün birçoğunu geçirdiği set vaktinde eşi Evcen’in getirdiği yemekleri yiyor.Geçtiğimiz Nisan ayında kucaklarına aldıkları Karan bebekleriyle hasret gideren Özçivit, eşinin set ziyaretlerinde bulunmasından pek şad olduğu öğrenildi. Fahriye Evcen, set çekimine gidemediği vakit cep telefonuyla haneden canlı yayın yaparak Özçivit’e oğlu Karan’ı gösteriyor. Ayrıyeten Özçivit’in sağlıklı beslenmesi için Evcen meskenden daima sağlıklı yemekler götürüyor. Karan doğduktan sonra kendini mutfağa veren Evcen eşi için zerzevat yüklü sağlıklı besinler hazırlayıp yardımcısıyla sete gönderiyor. Evcen set yemeği takıntısını eşi üzerinde sürdürmeye devam ediyor. Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Burak Özçivit, keyifli aile karesiyle Yerküre çapında ilgi odağı oldu. 8 aylık bebekleri Karan’ın fotoğrafı Sırbistan’daki Hello mecmuasına kapak olarak çıktı.

KARAN BEBEĞİN TULUMU YOK SATTI!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aylardır sakladığı oğulları Karan bebekten birinci kare geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Ekranların ve toplumsal medyanın en beğenilen çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in bebekleri Karan’ın kime benzediği hayranları tarafından tartışma konusu oldu. Karan’ın doğumundan beri yalnızca elini ve ayağını paylaşan oyuncu Evcen, nazardan ötürü yüzünü göstermemeye dikkat ediyordu. Evcen, 8. aya basan Karan’ın birinci kere yüzünü gösterdi. Daha doğmadan ismine hususî açılan hesabı ile tepeye oturan Karan bebek için anası Evcen’in paylaştığı kare rekor kırmayı başardı. Anne-oğul birinci pozunu paylaşan Evcen’in fotoğrafına çok sayıda ünlü hayranlık dolu tefsirlerde bulunmuştu. Evcen ise tahlillerin hepsini kaldırıp fotoğrafı tahlile örtük yaptı. Öğrenilen haberlere nazaran ünlü çiftin başına talih kuşu kondu. Yabancı bir oyuncak firmasının isteği üzerine 1 milyonluk reklam teklifinde bulunulan Karan bebeğin hesabında yapılacak bir paylaşım için 50 bin TL, hikaye için de 15 bin TL teklif edildiği öne sürüldü. Bu kadar çok konuşulan Karan bebeğin üzerindeki tulumun fiyatı ise duyanları şoke etti. Instagram’ın keşfet kısmında bir sahifenin yayınladığı gönderi de bebeğin üzerindeki astronot görünümlü tulumun H&M mağazasından 139 TL olduğu öğrenildi. Mağazada tulumun stoklarda kısa müddette tükendiği öğrenildi. Oğlu ile keyifli anlarını paylaşan Fahriye Evcen fotoğrafın altına, “Karan’ım” notunu düştü. Karan bebeği görenler, Twitter hesabında tweetler atmaya başladı. İşte Karan bebek ile ilgili en çok güldüren metinler…

KARAN REKOR KIRDI! KARAN BEBEK DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI BİLE GEÇTİ

2017 yılında evlenen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in o vakitlerde düğün fotoğrafları beğeni rekoru kırmıştı. Tek bir düğün fotoğrafında 1.711.743 beğeni sayısına ulaşan Fahriye Evcen’in geçtiğimiz günlerde oğlu Karan’ı birinci sefer paylaştığı gönderi 2.913.980 beğeni alarak rekor üstüne rekor kırdı.

SİZCE KARAN BEBEK KİME BENZİYOR? İŞTE KARAN BEBEK…

Karan bebeğin içtimaî medyada paylaşılması üzerine tahliller ve beğeniler arda arda gelmeye devam ediyor. Icmallerin birden fazla Karan’ın pederi Burak Özçivit’e benzediği cephesinde. 

TIKLA OKU: KULAĞA GÜZEL GELEN NE ŞIK BEBEK İSİMLERİ

SET KURALLARINI KOYDU!

2019 yılının Nisan ayında ana olan Fahriye Evcen, oğlu Karan’a bakıcı istemediği için setlere ara verdi. Kendisine teklif getiren yapımcılara ise kural koyan Evcen, “Hazırlıklar dahil sette yekunda 9 saat kalırım. Haftada da iki gün ve resmi tatillerde müsaade yaparım” dediği öğrenildi. Evladını büyütmeye odaklanan oyuncu, bu yüzden girişimlere karşı aralıklı durdu. İçine sinen bir girişim olduğunda yan almak istediğini de belirten oyuncu lakin kuralları kabul edilirse kabul edeceğini söyledi. 

BIRLIKTE PAYLAŞIM YAPTILAR!

Tevellüt kiloları nedeniyle uzun mühlet eleştirilen Fahriye Evcen, eski haline kavuşabilmek için aylardır hem fitness yapıyor hem de hekiminin diyet programına harfiyen uyuyor.
Konutunun bir odasını fitness salonuna Fahriye Evcen mümkün hayli organik yiyecekler ve bol bol meyve tüketiyor. Evcen, uyku saatlerine de çok dikkat ediyor. Ünlü oyuncu Kuruluş Osman serisinde rol alan eşi Burak Özçivit ile yeni paylaşım yaptı. Paylaşım kısa müddette beğeni ve tefsir yağmuruna tutuldu. 

KARAN’A MEKTEP BAKIYOR!

Her şeyleriyle gündem olmaya devam eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden şaşırtan bir haber daha geldi. Sır üzere sakladıkları oğulları Karan için yıllık ecri 60 bin TL olan Ana mekteplerine baktıkları öğrenildi. Birçok ünlü ismin çocuğununda gittiği bu mektep için Evcen’in yakın hengamda bir görüşme gerçekleştireceği argüman edildi. 

Geçtiğimiz günlerde rekor kıracağı ayan olan Kuruluş Osman’ın birinci fragmanı yayınlandı. İzleyicinin sabırsızlıkla beklediği birinci fragman yalnızca yurt içi değil yurt dışında da izlenme rekoru kırdı. Cannes’ın MIPCOM Fuarı’nda öne çıkan serileri arasında olması nedeniyle yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, seri tanıtımı için Cannes’a gitti. Başarısı ve görünümü ile herkesin sevdiği bir isim olan Özçivit, The Ottoman afişinin önünde attığı fotoğraf ile Instagram hesabında tekrar 500 binin üzerinde beğeni alarak rekor kırdı. Eşi Evcen ise kalp ve öpücük emojileri ile desteğini gösterdi.

FAHRİYE EVCEN’İN ABLASI AYŞEN EVCEN…

Gerek serilerde konum aldığı rolleriyle gerek de Burak Özçivit ile olan evlilik hayatıyla çok konuşulan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, oyunculuk eğitimi almamış olmasına karşın merhum oyuncu Oya Aydoğan’ın keşfedilmesi ile ünlüler camiasına giriş yaparak tepeye oturmuştu.

Topluluk içerisinde kısa hengamda beğenilerek takip edilen Fahriye Evcen, başarılı oyuncu Burak Özçivit ile de evlenince daha çok göz önünde olmaya başladı. Evet yakın devranda ana olan ve hamileliğinde aldığı kilolarıyla gündeme damga vuran Fahriye Evcen’in ablası kimdir? İşte şık oyuncu Evcen’in ablası ile benzerliği…

ÜNLÜ ÇİFTTEN AŞK PAYLAŞIMI!

Veladet sonrası kilolu görünümüyle gereksiz birçok tenkit alan şık oyuncu Fahriye Evcen, başta hayranları olmak üzere pek çok kişinin Karan merakı ile gündemden düşmüyor. 5 ay evvel oğlu Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen, uzun aradan sonra eşi Burak Özçivit’le olan fotoğrafını Instagram hesabından “Aşk” notu ile paylaştı.

Şık olduğu kadar yetenekli bir oyuncu olmasıyla sevilen Fahriye Evcen fanlarından birisinin photoshopla yaptığı Karan Özçivit fotoğrafını gerçek zannedenler olduğu üzere shopla yapıldığı çok anlaşılan halinde icmaller yaparak inanmadıklarını lisana getirenlerde vardı. İşte Fahriye Evcen ve oğlu Karan Özçivit’in kucak kucağa olduğu görünümüyle gerçek zannedilecek kadar inandırıcı o fotoğrafı…

Kısa hengamda Twitter hesabında tt listesinin üst sıralarına yerleşen şık oyuncu Fahriye Evcen’in eşi Burak Özçivit, eşi hakkında yapılan yakışıksız bahse toplumsal medya hesaplarından hakim oldu. Bir yakınına “Fahriye her haliyle o kadar şık ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” demişti. Cihangir’de görüntülenen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, mekan çıkışında gazetecilerin kilo tenkitlerini hatırlatmalarının üzerine “Fahriye çok yeterli bir ana. O her haliyle çok güzel” dedi. 8.6 milyon takipçili Evcen’e yurt içi ve yurt dışından hayranları da “Yanındayız” desteklerini vermeye devam ediyor.

FAHRİYE EVCENDEN HIS DOLU HUZUR PAYLAŞIMI…

Hoş oyuncu Fahriye Evcen canlı olarak kullandığı Instagram hesabında yayınladığı gönderilerle takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Ana olmanın en şık karesini özetleyen Evcen, yaşadığı huzuru hesabının story kısmında 2 cümle ile yansıttı. İşte analığın tadını çıkaran Evcen’den duygusal paylaşım…

NELER OLMUŞTU?

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen’den Karan ile yeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye “Beni ararsanız bulutların üzerindeyim…” notunu düşerek, ana olmanın vermiş olduğu hissi tabir etti. Oğlu Karan’ın yerküreye gelmesiyle memnun aile hayatını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım yapmaya devam ediyor.

FAHRİYE EVCEN’DEN KİLO TENKITLERINE YANIT GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle tenkit oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm yakışıksız tenkitler önünde sakinliğini koruyarak çok şık bir karşılık verdi. ”Her ana, her hatun çok güzeldir!” paylaşımında bulunan Evcen, gerekli yanıtı herkese vermiş oldu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in, doğumundan bu yana herkesten sır üzere sakladıkları oğulları Karan Özçivit’in fotoğrafı ahir Bodrum’da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum’da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken geride bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir halde bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak kişilerde merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğullarının kimliği aşikâr oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit’in eşi Evcen’in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler…