• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ezgi Mola salgın nedeniyle kiracılarından kira almayacak!

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Koronavirüsün memleketimizde de görülmesinden ve yayılmasından ötürü yaşanan ekonomik vurgun için düzgünlük hareketi başlatan oyuncu Ezgi Mola oldu.

Geçtiğimiz günlerde güçlükle durumda kalan, meskenlerinden çıkmayan vatandaşlara hususî hassas bir paylaşımda bulunan ünlü oyuncu Ezgi Mola, kendine hissesine düşen vazifesi yaptı. İki kiracısından bir aylık kira almayacak.

DÜZGÜNLÜK HAREKETİ BAŞLATALIM!

Mola, “Geçtiğimiz günlerde keşke elimizden bir şey gelse de düzgünlük hareketi başlatsak demiştim… Kendimce şöyle bir şey düşündüm, iki tane kiracım var, ikisine de ‘Nisan ayında kira istemiyorum’ diyerek bildiri yolladım. Tahminen imkanı olan beşerler kiracılarını bu biçimde rahatlatabilir. Yardımcı olmamız gerekiyor dediğim kişiler küçük esnaflar zati büyük iş adamları değil. Sizden de bu türlü adımlar bekliyorum”notunu düştü.

EZGİ MOLA’DAN SEDA SAYAN’IN PAYLAŞIMINA DESTEK!

Seda Sayan’ın toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrasında Ezgi Mola da Instagram hesabından emsal bir paylaşımda bulundu ve bu bahiste bir uygunluk hareketi başlatılması gerektiğini söyledi.

İŞTE, O PAYLAŞIM;

ESTETİK VAR MI YOK MU AÇIKLADI!

Yedi yıldır ekranlardan uzak kalan Ezgi Mola, Elele mecmuasına verdiği röportajla gündeme geldi. Estetik yaptırıp yatırmadığı merak edilen ünlü oyuncu soruları cevapsız bırakmadı. Seride rol almayı istediğini fakat heyecanlandıran bir senaryo bulamadığını lisana getiren Mola, değişken ruh halinde olduğuna da açıklık getirdi.

“Herkes tam aksisini tez ediyor ama hâlâ doğalım. Biraz zayıfladım ve bir hatunun olabileceği en hoş yaşlarda olduğumu düşünüyorum” kelamlarıyla estetik söylentilerine açıklık getirdi.

“Eskiye nazaran; biraz daha durgunum. ‘Acaba ben yeniden mi büyüyorum’ diye düşünüyorum. Hengam vakit garip bir boşlukta süzülüyorum, değişken bir ruh halindeyim” açıklamasıyla hislerini söz etti.

SAIR HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Ezgi Mola katıldığı Işığım Pembe Şenliği’nde nispeten ağır ilgi topladı. Kestirdiği küt saçlarıyla imaj değişikliği yakalayan Mola,tüm bayanlara göğüs kanserine dair evvelce tedbirler almasını gerektiğini vurgulayarak ikazlarda bulunmayı ihmal etmedi.

Ünlü oyuncu Mola,“Programda verilen malumatlarla bir defa daha öğrendik ki, erken teşhis çok kıymetli. Hanımlar, lütfen bahaneleri bir kenara bırakın. Kendinize vakit ayırın ve denetimlerinizi yaptırın” ikazında bulundu.