• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Duvak seçerken nelere dikkat edilir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Duvak alırken bilinmesi gereken ufak detaylar bulunur. Duvak seçerken nelere dikkat edilmelidir? Bir duvakta olması gereken özellikler nelerdir? 2020 duvak modelleri nasıldır? İşte gelinliklerin en beğenilen modülü duvaklar hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Düğün alışverişi sırasında gelinlik kadar duvak seçimi de epey kıymetlidir. Duvak alışverişi yaparken dikkat edilmesi gereken en kıymetli şey, gelinliğin duvakla entegrasyonlu olup olmamasıdır. Duvaklar, gelinliğin stiline ve uzunluğuna elverişli olarak tasarlanabilir. Duvak modelleri arasında, küpür danteller ve tül detaylar dikkati çekiyor. Duvaklar, bir gelinliği olduğundan daha alımlı meblağ. Bunu sağlayan da ufak ince detaylardır. Bu ince detaylar kısaca değinirsek; gelinliğinizin tonuyla birebir bir duvak rengi tercih etmelisiniz. Beyaz ise beyaz, kırık beyaz ise kırık beyaz. Birebir formda gelinliğiniz satense duvak saten, dantel ise dantel desenli olsun. Böylece şık bir birliktelik yakalamış olursunuz. Uzunluğunu ayarlarken gelinliğinizi baz alın. Model kısaysa kısa, uzun ve kabarık modeller için de uzun olmalıdır. 

DUVAK MODELLERİ 2020

 

ETİKETLER