• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Dip boyası gelenler için tahlil teklifleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Saçlarınızı sık sık kökten uca boyamak, saçlarınızın kırılmasına ve yıpranarak yanmasına sebep olabilir. Oluşan bu kırılmalar ve yanların uzun periyodik bir günah neden olduğunu bilmelisiniz. Pekala dip boyası gelenler ne yapmalı, ne kadar müddette dip boyası yapılmalı? Tüm bu soruların cevabı merak ediyorsanız haberimize göz atabilirsiniz. İşte dip boyası gelenler için tahlil teklifleri…

Her hatun saçlarını boyattıktan sonra dip boyası konusunda epey zahmet çeker. Umumiyetle röfleli ya da saçlarının renginde büyük değişimler yapan bayanlar sık sık dip boyası yaptırma gereksinimi duyar. Gelgelelim dip boyası sandığınız kadar makul fiyatlı bir pratik değildir. Sizleri dip boyası yaptırmaktan kurtaracak tıpkı vakitte bütçenize ek sağlayacak tekliflerle önünüzdeyiz. Eğer boyama sürecinden bir hafta sonra saç dipleri barizleşen hatunlar arasındaysanız kesinlikle hazırladığımız bu metne göz atmalısınız. İşte dip boyası gelenler için mükemmel tahlil teklifleri:

SAÇLARINIZA HACİM KAZANDIRIN

Dip boyasının geldiğini gizlemenin en âlâ yolu saçlara hacim vermektir. Dip boyasını yaptıracak hem devriniz hem de bütçeniz olmadığı devirlerde kurtarıcı olacak en kolay teklif saçlarınıza dalgalı ya da kıvırcık formlar vererek uygun bir hacim kazandırmak. Fırça tarak yardımcıyla ya da kurutma makinesiyle bu süreci kolaylıkla yapabilirsiniz.

SAÇINIZA BANT TAKIN

Gün içerisinde kullandığınız saç modelleri de örneğin at kuyruğu üzere, çıkan dip boyasını daha çok açığa çıkarır. Saç diplerini saklamak için fular ya da eşarbı bant halinde yapın ve çağdaş bir hava katabilirsiniz.

KURU SAÇ BOYASI

Son yıllarda kozmetik yerküresinde dip boyası gelenler için birbirinden farklı eser bulunuyor. Lakin bunların hepsi istediğiniz etkiyi vermeyebilir. Sizlere önerebileceğiniz en hoş eser ise kuru şampuanlar olacaktır. Kuru şampuanların içerisinden saç renginize mütenasip tonu bularak acil durumlarda kurtarıcı eseriniz olarak tercih edebilirsiniz.

ETİKETLER