• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Demet Akalın ve kızı Hira Kurt’un içinde olduğu araca yumruklu hücum

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ünlü müzikçi Demet Akalın, kendisini tarikte sıkıştıran bir kişinin yumruklu saldırısına maruz kaldı. Hadise esnasında kızı da yanında olan Akalın, yaşadıklarını Instagram hesabından anlattı.

Ünlü müzikçi Demet Akalın, bir sürücünün yumruklu saldırısına uğradı. Bodrum Turgutreis’de seyir halindeyken kendisini sıkıştıran bir aracın sürücüsü, araçtan inerek ünlü müzikçinin otomobilini yumrukladı. Bu anlarda Akalın’ın kızı Hira da yanındaydı.

Ünlü müzikçi, yaşadığı o anları toplumsal medyadan şu laflarla duyurdu, “Oğlum trafikte sıkıştırdığınız hatunlar sizden daha delikanlı! O ak sakalından utandın mı yumruklayıp otomobilimi kızımı korkutup kaçtın arabana? Neymiş al da geçecekmişim! 34 GSL… Elbet bulacağım seni! Bana trafik terörü yaşatan plakasının sonunu göremedim! Şikayetçiyim! Jandarma bulur seni. Yazık! Bir de otomobilde hatun ile evlat var korkuttunuz diyorum ‘hadi be’ diyor.”

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.