• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Clindoxyl Jel krem ne işe yarıyor? Clindoxyl krem nasıl kullanılır?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yalnızca eczanelerde satışı olan ve sivilce sorunu ile karşı zıdda kalanların tercih ettiği Clindoxyl jel krem hakkında merak edilen sorularını yanıtladık. Clindoxyl Jel krem ne işe yarıyor? Clindoxyl Jel krem fiyatı nedir? Clindoxyl Jel krem nereden satın alınır? Clindoxyl Jel krem nasıl kullanılır? Clindoxyl Jel krem cilde yararları nelerdir? Metnimizin detaylarında bulabilirsiniz…

Clindoxyl Jel krem, sivilce tedavisinde tabiplerin reçeteye yazdığı en değerli ilaçlardan biridir. Hem eksperlerin hem de kısa müddette sonuç verdiği için hastaların tercih ettiği bu jel, Glaxo Smith Kline firması tarafından üretilmiştir. Yalnızca sivilce üzerine üretilen bu jel, ciltte oluşan beyaz yahut siyah nokta, leke ve daha birçok sorunu ortadan kaldırmaktadır. Kullanmadan evvel kesinlikle bilirkişiye danışılması gereken Clindoxyl Jel krem, sivilce sorunu yaşayanların birinci denediği kremler arasında listenin en başında mahal alır.25 ile 50 gramlık tüplerde sadece eczanelerde satılan bu kremin içerisinde bulunan etken unsurlar sayesinde sivilce lekelerini de giderdiğini biliyor muydunuz?

CLİNDOXYL NASIL KULLANILIR?

Clindoxyl Sivilce Kremi duru ortama uyguladığınızdan emin olun. Kremi sürdükten sonra bir mühlet masaj yaparak yedirin. Mütehassıs hekiminizin önerdiği dozda kullanmanız çok kıymetlidir. Bunun haricinde bilinçsiz mutlaka kullanılmamalıdır. İlacın içerisinde bulunan etken husus alerjik reaksiyon gösterebilir. 

Kremi kullandıktan sonra kesinlikle ellerinizi yıkayın.

CLİNDOXYL KREMİN YAN TESIRLERI NELERDİR?

Clindoxyl jel diğre kremler üzere bilinçli bir biçimde kullanıldığında rastgele bir yan tesir göstermemektedir. Tek seferde cilde çokça sürülmesi ya da gün içerisinde 1 kereden çokça kullanmak alerjik reaksiyon oluşmasına neden olabilir. Şayet kullandığınızda şiddetli ishal yada karın nahiyesinde kramp hissediyorsanız kesinlikle hastaneye gitmelisiniz. Sürdüğünüz nahiyede yanma, kızarıklık ve tahriş var ise bilirkişiye danışmalısınız. 

CLİNDOXYL KREMİN 2019 FİYATI NEDİR?

Clindoxyl Jel kremin 2019 yılı fiyatı en çokça 44.93 TL‘dir.

ETİKETLER