• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019-20 Sonbahara şahsi en yeni far paletleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Sonbahar aylarında göz makyajınızda sıcak renk tonlarını tercih edebilir, buğulu bir göz makyajı yapabilirsiniz. Bu tekniği kullanarak hem serinin en trend modasına armoni sağlamış hem de havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Pekala bu makyajı yaparken hangi eserler kullanılır? Kozmetik yerküresindeki en düzgün ve en yeni far paletlerini mercek altına aldık. Sonbahar makyajının vazgeçilmez kesimi olacak en şık far paletleri için metnimize göz atın.

Makyaj çantanızı 2019-20 Sonbahar/kış trendlerine iyi hale getirmek istiyorsanız dönemin yeni çıkan far paletlerini alarak işe başlayabilirsiniz. Birbirinden pırıltılı renklerin moda olduğu bu dönemde tüm renkleri bir paletin içerisine sığdıran dünyaca ünlü markalar eserlerini piyasaya sürdü. Bu paletleri kullanarak hem yılın modası olan buğulu bir makyaj yapabilir tıpkı devranda da makyaj koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. 

İŞTE KOZMETİK YERKÜRESINE YENİ GELEN EN HOŞ FAR PALETLERİ;

Kişisel günlerde ve davet makyajlarında aydınlık bir makyaj yapmak istiyorsanız bu paletler tam size nazaran. Hem sonbaharın kahve tonlarını hem de kıyafetlerinize münasebetli seçeceğiniz far tonları ile serinin trend renklerini de kolaylıkla bu paletlerde bulabilirsiniz.

– Huda Beauty Obsessions Eyeshadow Palette – Topaz / 209,04 TL

– Urban Decay Elements Eyeshadow Palette /  302,03 TL

– Kat Von D Fetish Eyeshadow Palette / 229,42 TL

Soğuk ve yağmurlu havalarda gün uzunluğu bozulmayan bir göz makyajı yapmak istiyorsanız kesinlikle bu paletlere bir göz atmalısınız. Münhasıran koyu pembenin en hoş tonlarını bir arada bulunduran bu paletler, gösterişli ambalajlarıyla da dikkat çekiyor.

– Too Faced Gingerbread Spice Eye Shadow Palette /  369 TL

– Urban Decay Naked Cherry Eyeshadow Palette /  480 TL

– Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette / 480 TL

Şahsi bir göz makyajı yapmak ve davetlerde tüm dikkatleri üzerine çekmek istiyorsanız birbirinden farklı bu paletteki renk tonlarını kullanabilirsiniz. Hiç tozutma yapmayan ve uzun vade kalıcı olan bu renkler, sonbahar aylarına da çok yakışacak.

– Natasha Dedona Gold Eyeshadow Palette /  644,91 TL

– Fenty Beauty Moroccan Spice Eyeshadow Palette /  345 TL

– Becca Volcano Goddess Eyeshadow Palette / 267,26 TL